کرکره برقی تبریز


سیستم های درب بازکن اتوماتیک که به اختصار درب اتوماتیک پارکینگ گفته میشوند جهت رفاه بیشتر و همچنین با اهداف حفاظتی و امنیتی در مکانهای مختلف بر روی انواع گوناگون درب هاب ساختمانی و حتی درب اتاق های داخل ساختمان نصب و مورد استفاده قرار میگیرند.

درب اتوماتیک تبریز

درب اتوماتیک پارکینگ


بعد از نصب این سیستم ها میتوان تنها با فشار دادن شسشتی روی یک ریموت از فاصله مناسب درب را باز و بسته نموده و یا با نصب سنسورهای خاص هنگام عبور و مرور درب را بطور اتوماتیک باز و بسته یا آن را به سیستمهای Access Control متصل نمود. انواع مختلف سیستمهای درب اتوماتیک به شرح زیر است.

جک پارکینگی در تبریز


درب اتوماتیک تبریز

درب اتوماتیک تبریز گیت:  جک های پارکینگی اکثرا از نوع الکترومکانیک بوده و قدرت جابجا کردن انواع درب اتوماتیک را دارا می باشند و علیرغم قدرت بالا از سرعت یکنواختی برخوردار هستند. این عامل با کنترل و کاهش سرعت در انتهای مسیر از ضربه و تنش نابجا بر روی درب و سیستم می کاهد. گیربکس موتور در حالت عادی درگیر بوده و در این زمان حرکت درب با نیروی خارجی امکان پذیر نمی باشد (در عمل سیستم قفل می ‌‌باشد)، مگر آنکه سیستم با کلاچ دستی موجود بر روی موتور خلاص شده باشد. قدرت بالای این سیستم از استهلاک سیستم در تردد ‌های بالا می ‌‌کاهد. بدنه آلومینیومی با پوشش رنگ الکترواستاتیک کوره ای علاوه بر محافظت از اجزای سیستم در کلیه شرایط محیطی تضمین کننده زیبایی ماندگار سیستم می باشد. درب اتوماتیک تبریز پارکینگ

درب اتوماتیک پارکینگ ریلی در تبریز


درب اتوماتیک تبریز

درب اتوماتیک تبریز ریلی را می توان در پارکینگ های مسقف و باز استفاده نمود زیرا که باز و بسته شدن این درب اتوماتیک کم صدا است و برای ساکنین مجتمع آلودگی صوتی ایجاد نمی کند. امروزه استفاده از درب اتوماتیک کشویی و ریلی به دلیل زیبایی و همچنین کم جا بودن آن در ساختمانها رو به افزایش است. درب اتوماتیک ریلی به این صورت است که یک لنگه درب که اکثرا از دو و نیم متر عرضش بیشتر است به صورت کشویی به سمت راست یا چپ رفته و محیط ورودی را به کلی باز میکند. درب اتوماتیک پارکینگ ریلی برای مکانهایی استفاده می شود که به تمام فضای ورودی پارکینگ احتیاج دارند و یا اندازه درب به قدری بزرگ و سنگین باشد که استفاده از مدل های دیگر درب اتوماتیک مقرون به صرفه نباشد. درب اتوماتیک تبریز ریلی

درب اتوماتیک شیشه ای در تبریز


انواع درب اتوماتیک شیشه ای در تبریز

درب اتوماتیک تبریز شیشه ای ازعهده تمامی نیازمندی های وابسته به معماری ساختمان بر می آید نه تنها در خصوص سایز و طراحی بلکه در جاهایی که طرز کار و کارایی هم اهمیت دارد . سیستم درب اتوماتیک شیشه ای به فراخور مدل به همراه دامنه وسیعی از حق انتخاب عرضه میشود. درجه بالایی از آسایش که با استفاده از درب اتوماتیک شیشه ای تأمین می شود، نه تنها شما را قادر می سازد که محل عبور وسیع و گشوده ای داشته باشید بلکه تضمین می نماید که درب ها همیشه به طور قابل اطمینانی بسته می باشند. درب هایی که به راحتی و بدون نیاز به کوچک ترین تماسی باز می شوند زندگی روزمره ما را مقداری آسان تر می سازند و بسته شدن اتوماتیک درب ها بدون هیچ زحمت نیز احساس رفاه و امنیت را ایجاد می کنند. درب اتوماتیک تبریز  گیت را در لینکدین دنبال کنید.

درب اتوماتیک پارکینگ PROTECO


درب اتوماتیک تبریزشرکت سیماران دو گروه درب اتوماتیک پارکینگ با نام جک پروتکو ایتالیا و جک فراز سیماران را در گروه محصولات خود قرار داده است که از نظر کیفیت و کارایی در رده محصولات بسیار خوب درب اتوماتیک و جک پارکینگی قرار گرفته است.

با توجه به قیمت، مکان نصب و هدف استفاده، درب اتوماتیک سیماران انواع مختلفی دارد که در ادامه، به شرح هر یک از آنها می پردازیم.

درب اتوماتیک تبریز گیت فروش و نصب انواع درب اتوماتیک را در اینستاگرام دنبال کنید