کرکره برقی تبریز

کرکره برقی تبریز

کرکره برقی تبریز

کرکره برقی تبریز

کرکره برقی تبریز با دريافت نمايندگی و عقد قرارداد با شرکت ها و توليد کنندگان معتبر انواع اپراتور درب اتوماتيک در زمينه کرکره برقی تبریز و کرکره اتوماتيک تبريز نسبت به تامين قطعات اصل با قيمت بسيار مناسب و کيفيت بالا تلاش می کند و با کادر بسيار مجرب اقدام به نصب و راه اندازی و پشتيبانی انواع کرکره برقی در تبريز می نمايد.
.

کرکره برقی تبریز

باز و بسته شدن سريع اين درب ها يک ورودي و محل عبور سيال و رواني را ايجاد مي کند. فضاي کمي را اشغال مي کند و مي تواند طوري نصب شود که رول جمع شده در بالاي درب کرکره اي بسته به نياز و خواست مشتري به سمت بيرون يا داخل ساختمان جمع شود. درب هاي کرکره برقی تبریز در برابر باد و باران و طوفان و برف مقاوم است و از درب و پنجره هاي ساختماني در برابر شرايط آب و هوايي محافظت مي کند.

اين درب ها ضد سرقت مي باشند و بيشترين آسايش و امنيت را براي درب و پنجره هاي ساختماني فراهم مي کند. يک درب کرکره برقي اتوماتيک به مانند يک ديوار پولادين غير قابل نفوذ است. کرکره برقی تبریز از ترکيب زيبايي و استحکام ساخته شده است تا ايجاد مقاومت بهينه اي در برابر طوفان و شرايط بد آب و هوايي و شرايط بدي چون آتش سوزي و نيز ايجاد امنيت بالايي در برابر سارقان را تضمين کند.

به طور کلي مي توان گقت تمام عملکرد هاي درب اتوماتيک کرکره برقی تبریز جهت محافظت از فضاي دروني در برابر شرايط بد محيط بيرون است. اين درب ها همانند مرز بين محيط داخل ساختمان با محيط بيرون است.

کرکره اتوماتيک تبريز

کرکره برقی تبریز يا کرکره اتوماتيک تبريز هم به صرفه و اقتصادي و هم بسيار مستحکم هستند که اين خصوصيات آن ها را يکي از پرطرفدار ترين انواع درب هاي صنعتي در بازار امروزه ساخته است. هر نوع از درب هاي کرکره برقی تبریز به طور منحصر به فردي سازمان دهي شده تا به خوبي با احتياجات مشتري وفق داده شوند و مي توانند به صورت دستي يا اتوماتيک عمل کنند.

هزينه تعمير و نگهداري کرکره برقي پايين است. بدنه درب کرکره برقی تبریز از هم بند شدن تيغه هاي باريک مسطح ساخته شده است که اين تيغه هاي باريک عموماً از جنس گالوانيزه فوم دار يا آلومينيوم هستند که در دامنه وسيعي از رنگ ها موجود مي باشند. اگر تصادفاً بدنه درب آسيب ديد مي توان هر کدام از تيغه هاي باريک سازنده بدنه درب کرکره برقي را به طور جداگانه تعويض کرد.

باز و بسته شدن درب به صورت عمودي باعث مي شود که هم در مواردي که فضاي بيرون درب از برف و يخ در زمستان پوشيده شده است و يا در مواردي مانند وقتي که حجم زيادي از وسايل در داخل ساختمان پشت درب قرار داده شده است و به طور کلي وجود موانع چه موانع بيروني و چه موانع دروني نتواند عملکرد درب را مختل کند.

کرکره برقی

تیغه گالوانیزه کرکره برقی

تيغه گالوانيزه کرکره برقي نوعي تيغه کرکره است که به روش خم کردن ورق گالوانيزه توسط دستگاه مخصوص نورد توليد مي شود. براي اينکه تيغه کرکره برقی تبریز حالت خود را حفظ کند در فضاي خالي بين دو تيغه از فوم پلي اورتان استفاده مي شود. اين فوم که توسط دستگاه در داخل تيغه تزريق مي شود علاوه بر اينکه استحکام تيغه را بالا مي برد عايق صدا و حرارت نيز مي باشد.

شکل تيغه گالوانيزه کرکره برقي به شکل محدب دو جداره ميباشد و امکان رنگ بندي اين تيغه کرکره فراهم مي باشد و معمولا از رنگ هاي سفيد و کرم استفاده مي شود که با نوارهاي رنگي ترکيب شده و زيبايي خاصي به آن مي دهد.

سايزهاي موجود در عرض تيغه کرکره متفاوت مي باشد که بيشتر در 3 سايز 60 ، 80 و 100 توليد ميشود. متداولترين سايز تيغه کرکره 80 ميلي متر ميباشد که علاوه بر زيبايي به خوبي از عهده محافظت از درب بر مي آيد و حرکت رواني دارد. برای عرض بیشتر از 6 متر از تیغه 100 استفاده میشود.

تيغه گالوانيزه کرکره برقي در برابر ضربه و وزش باد و هم چنين نور آفتاب و گرما و سرما از استحکام مناسبي برخوردار است. از ديگر ويژگي هاي اين نوع تيغه کرکره در مقايسه با ساير کرکره هاي رول آپ مي توان به سنگيني آن و کيفيت رنگ الکترو استاتيک و هم چنين ضربه پذيري بالا به دليل فوم داخل ان اشاره نمود. انواع مرغوب تيغه هاي گالوانيزه ضد زنگ زدگي هستند.

تيغه گالوانيزه کرکره اتوماتيک برقي از کيفيت هاي متفاوتي برخوردار است و بسته به برند سازنده قيمت و کيفيت آن تغيير مي کند.

کرکره برقی تبریز

تیغه آلومینیوم کرکره برقی

اين نوع تيغه کرکره برقی تبریز از بيلت استاندارد آلومينيوم با تکنيک اکستروژه توليد مي شوند و در اصطلاح تيغه کرکره آلومينيوم اکسترود ناميده مي شوند. تيغه آلومينيوم کرکره اتوماتيک در مرحله بعد با رنگ الکترو استاتيک ضد خش پوشانده مي شوند.

بعضي کارخانجات در اين مرحله اقدام به عرضه تيغه آلومينيوم توليدي خود مي نمايند ولي بعضي ديگر کاخانجات برچسب هايي به تيغه کرکره ها مي چسبانند (اين بر چسب ها علاوه بر تبليغ برند توليد کننده تيغه کرکره برقي از خش افتادن تيغه کرکره ها در هنگام حمل و نقل و نصب جلو گيري مي کنند) به اين تيغه کرکره برقي هاي برچسب دار در اصطلاح تيغه ليبل دار مي گويند.

تفاوتهاي اصلي در انواع تيغه آلومينيوم کرکره برقي
– وزن تيغه و ميزان آلومينيوم استفاده شده در هر متر مربع
– در درصد استفاده از آلومينيوم بازيافتي نسبت به بيلت استاندار

گاهي شرکت هاي توليد کننده تيغه آلومينيوم کرکره برقي اعلام مي دارند که تيغه ارائه شده توسط آنها 9 کيلوگرم و يا بيشتر است به اين تيغه هاي کرکره برقي تيغه ي فيلربالا مي گويند قيمت آن حدوداً 40% بالاتر از تيغه هاي نرمال مي باشد.

تيغه هاي کرکره برقي آلومينيوم بصورت استاندارد براي کرکره برقي با عرض تقريبي 7 متر و ارتفاع تقريبي 6 متر قابل اجرا هستند ، البته براي ابعاد بزرگ تيغه کرکره برقي سايز 100 که داراي دو پل داخلي مي باشد بر تيغه کرکره برقي سايز 80 که داراي يک پل داخلي است اولويت دارد.

کرکره برقی تبریز

مدار فرمان کرکره برقی

مرکز کنترل کرکره برقی تبریز در واقع مغز متفکر و اجرا کننده دستورات صادر شده از سوي کاربر ميباشد. گيرنده موجود در اين مرکز فرامين ارسال شده از سمت ريموت کنترل را دريافت کرده و بلافاصله نسبت به آن واکنش نشان ميدهد.
دستوراتي مانند بالا و پايين رفتن کرکره اتوماتيک و باز و بسته شدن انواع درب اتوماتیک و نيز فعال کردن فلاشر و کنترل کردن چشمي ها (در صورت نصب) در اين مرکز انجام مي پذيرد. انواع مختلفي از مراکز فرمان کرکره توسط شرکتهاي گوناگون عرضه ميشود که هرکدام داراي ويژگي هاي کمابيش يکساني هستند. هرچند در اين بين برخي از آنها از دوام و پايداري بيشتري برخوردارند. کرکره برقي تبريز

کرکره برقی تبریز

رله رسیور کرکره برقی

افزايش تعداد ريموت کنترل درب اتوماتيک و کرکره برقی تبریز به دو صورت انجام ميگرد:
?- خريد و استفاده از ريموت کنترلهاي فابريک برند استفاده شده در پروژه
?- اتصال يک دستگاه رسيور صنعتي به مدار فرمان درب اتوماتيک و استفاده از ريموت کنترل هاي سازگار با رسيور متصل شده
استفاده از ريموت کنترل فابريک محدوديت هايي نظير قيمت گرانتر و محدوديت مدار فرمان براي تعريف ريموت هاي جديد را دارد. لذا استفاده از ريموت و رسيور صنعتي محدوديت هاي فوق را برطرف کرده و امکان افزايش ريموت ها به تعداد زياد و هزينه پايين را فراهم مي کند. کرکره برقي تبريز

کرکره برقی تبریز

ریموت کنترل کرکره برقی

ريموت و رسيور يک فرستنده و گيرنده است که وقتي ريموت پالسي را روي فرکانسي خاص ارسال مي کند، رسيور آن را شناسايي و اين عمل را با فرمان قطع يا وصل کردن يک رله (کليد) پاسخ ميدهد.
اصولا براي درب اتوماتیک پارکینگ که به تعداد زيادي ريموت نياز است به صرفه نيست که از ريموت فابريک استفاده شود. از جمله اصلي ترين عوامل استفاده از ريموتهاي غير فابريک عبارتند از:
قيمت مناسب ريموت کنترل غير فابریک نسبت به ریموت کنترل اصلي / کارايي و دکمه های بيشتر برای استفاده به عنوان کليد هاي چراغ پارکينگ و غيره / برد بالاتر و مقاومت بيشتر در مقابل ضربه. کرکره برقي تبريز

کرکره برقی

موتور توبلار کرکره برقی تبریز

موتور توبلار کرکره برقی تبریز بدليل اينکه بشکل لوله مي باشند و درون رول کرکره قرار ميگيرند فضاي کمتري را نسبت به موتورهاي سايد اشغال مي کنند و جهت کرکره با تردد متوسط و وزن متوسط و در مواردی به واسطه موتور توبلار صنعتي تا 350 کيلوگرم توصيه مي شوند. اين نوع موتور کرکره نسبت به موتور ساید از قيمت پايينتري برخوردار است و ميزان تردد مجاز آنها نيز کمتر از موتورهاي سايد مي باشد. اکثر اين موتور هاي کرکره برقي داراي برق اظطراري نمي باشند و داراي خلاص کن دستي جهت استفاده در هنگام قطع برق مي باشد.

مزاياي موتور توبلار کرکره اتوماتيک:
– قرار کرفتن درون رول کرکره برقي و اشغال فضاي کم
– قيمت پايين در مقايسه با ساير موتور هاي کرکره برقي

معايب موتور توبلار کرکره اتوماتيک:
– جهت کرکره برقي با ميزان تردد بالا مناسب نمي باشد
– جهت کرکره برقي سنگين وزن مناسب نمي باشد
– برای تعمیر و دسترسی به موتور باید کل کرکره برقي دِمونتاژ شود
– معمولا بصورت پيشفرض برق اضطراري ندارد ( فاقد UPS )

کرکره برقی

موتور سايد کرکره برقی تبریز

موتور سايد کرکره برقی تبریز جهت تعداد تردد بالا و کرکره های سنگین تا وزن 1000 کيلوگرم توصيه مي شود و در 2 نوع معمولي و UPS دار عرضه مي گردد. نوع معمولي آن داراي زنجير جهت بالا و پايين بردن کرکره برقي هست. اين نوع موتور هاي کرکره برقي نسبت به موتورهاي توبلار گرانتر مي باشند. درب اتوماتیک تبریز گیت اين موتور را جهت کرکره برقي هايي با وزن بالا مانند پلي کربنات شفاف و غضروف دار توصيه مي کند.

مزاياي کرکره برقي با موتور سايد:
– جهت کرکره برقي با ميزان تردد بالا مناسب مي باشد
– جهت کرکره برقي سنگين وزن مناسب مي باشد
– تعمیر موتور از بيرون قابل تعويض مي باشد
– در دو نوع AC ( فاقد UPS ) و DC (دارای UPS) توليد مي شود

معايب کرکره برقي با موتور سايد :
– در کنار رول کرکره برقي نصب مي شود و فضاي بيشتري را در مقايسه با موتور توبلار اشغال مي کند
– قيمت بالاتر در مقايسه با موتور کرکره برقي توبلار