کرکره برقی تبریز


کرکره برقی تبریز با دریافت نمایندگی و عقد قرارداد با شرکت ها و تولید کنندگان معتبر انواع اپراتور درب اتوماتیک در زمینه کرکره برقی تبریز و کرکره اتوماتیک تبریز نسبت به تامین قطعات اصل با قیمت بسیار مناسب و کیفیت بالا تلاش می کند و با کادر بسیار مجرب اقدام به نصب و راه اندازی و پشتیبانی انواع کرکره برقی در تبریز می نماید.

کرکره برقی تبریز

کرکره برقی تبریز


باز و بسته شدن سریع این درب ها یک ورودی و محل عبور سیال و روان را ایجاد می کند. فضای کمی را اشغال می کند و می تواند طوری نصب شود که رل جمع شده در بالای درب کرکره ای بسته به نیاز و خواست مشتری به سمت بیرون یا داخل ساختمان جمع شود. درب های کرکره برقی تبریز در برابر باد و باران و طوفان و برف مقاوم است و از درب و پنجره های ساختمان در برابر هر شرایط آب و هوایی محافظت می کند.

این درب ها ضد سرقت هستند و بیشترین آسایش و امنیت را برای درب و پنجره های ساختمان فراهم می کنند. یک درب کرکره برقی اتوماتیک به مانند یک دیوار پولادین غیر قابل نفوذ است. کرکره برقی تبریز از ترکیب زیبایی و استحکام ساخته شده است تا ایجاد مقاومت بهینه ای در برابر طوفان و شرایط بد آب و هوایی و شرایط بدی چون آتش سوزی و نیز ایجاد امنیت بالایی در برابر سارقان را تضمین کند.

به طور کلی می توان گقت تمام عملکرد های درب اتوماتیک کرکره برقی تبریز جهت محافظت از فضای درونی در برابر شرایط بد محیط بیرون است. این درب ها همانند مرز بین محیط داخل ساختمان با محیط بیرون است.

– تیغه گالوانیزه کرکره برقی
– تیغه آلومینیوم کرکره برفی
– موتور ساید کرکره برقی
– موتور توبلار کرکره برقی
– مدار فرمان کرکره برقی
– ریموت و رسیور کرکره برقی
– متعلقات نصب کرکره برقی

کرکره برقی تبریز گیت

مرکز تخصصی کرکره برقی تبریز گیت Tabriz Gate با دریافت نمایندگی و عقد قرارداد با شرکت ها و تولید کنندگان معتبر نسبت به تامین قطعات اصل با قیمت بسیار مناسب و کیفیت بالا تلاش می کند و با کادر بسیار مجرب اقدام به نصب و راه اندازی و پشتیبانی انواع سیستمهای نظارتی و حفاظتی می نماید

درب اتوماتیک تبریز لوگو ساماندهی

وزارت فرهنگ و ارشاد اسلامی با اعطای لوگو به رسانه TabrizGate.com هویت صاحب آن و صلاحیت وی را برای این فعالیت احراز می نماید

درب اتوماتیک

رسانه برخط TabrizGate.com با کد شامد شماره ۱.۱.۷۱۲۶۴۳.۶۵.۰.۳ مرکز فناوری اطلاعات و رسانه های دیجیتال به ثبت رسیده است

انواع تیغه

تیغه آلومینیوم کرکره برقی


کرکره برقی تبریز

این نوع تیغه کرکره برقی از بیلت استاندارد آلومینیوم (و یا آلومینیوم بازیافتی) با تکنیک اکستروژه تولید می شوند و در اصطلاح تیغه کرکره آلومینیوم اکسترود نامیده می شوند. تیغه های آلومینیوم  مرغوب در مرحله بعد با رنگ کوره ای پوشانده می شوند. کرکره برقی تبریز گیت در پروژه های خود  از تیغه های بیلت استاندارد با رنگ کوره ای استفاده می کند.

بعد از مرحله رنگ کاری تیغه ها آماده استفاده در پروژه هستند. اما در تیغه های لیبل دار بعد از مرحله رنگ کاری برچسب هایی روی تیغه ها چسبانده میشود که علاوه بر معرفی برند تولید کننده تیغه کرکره برقی از خش افتادن تیغه کرکره ها در هنگام حمل و نقل و نصب جلوگیری می کنند.

تفاوتهای اصلی در انواع تیغه آلومینیوم کرکره برقی
– وزن تیغه و میزان آلومینیوم استفاده شده در هر متر مربع
– درصد استفاده از آلومینیوم بازیافتی نسبت به بیلت استاندار

تیغه های آلومینیوم در وزن های ۴.۲ تا ۵ کیلو به ازای هر متر مربع عرضه میشوند. برای پروژه های خاص میتوان از تیغه های سفارشی فیلر بالا با وزن بیشتر از ۷ کیلو استفاده کرد که بالطبع استحکام حداکثری را فراهم می کنند و قیمتی بیشتر از تیغه های متداول بازار دارند.

تیغه های کرکره برقی آلومینیوم بصورت استاندارد برای کرکره برقی با عرض تقریبی ۷ متر و ارتفاع تقریبی ۶ متر قابل اجرا هستند ، البته برای ابعاد بزرگ تیغه کرکره برقی سایز ۱۰۰ که دارای دو پل داخلی می باشد بر تیغه کرکره برقی سایز ۸۰ که غالبا دارای یک پل داخلی است اولویت دارد.

تیغه گالوانیزه کرکره برقی


کرکره برقی

تیغه گالوانیزه کرکره برقی نوعی تیغه کرکره است که به روش خم کردن ورق گالوانیزه توسط دستگاه مخصوص نورد تولید می شود. برای اینکه تیغه کرکره برقی تبریز گیت حالت خود را حفظ کند در فضای خالی بین دو تیغه از فوم پلی اورتان استفاده می شود. این فوم که توسط دستگاه در داخل تیغه تزریق می شود علاوه بر اینکه استحکام تیغه را بالا می برد عایق صدا و حرارت نیز می باشد.

شکل تیغه گالوانیزه کرکره برقی به شکل محدب دو جداره میباشد و امکان رنگ بندی این تیغه کرکره فراهم می باشد. معمولا از رنگ های سفید و کرم استفاده می شود که با نوارهای رنگی ترکیب شده و زیبایی خاصی به آن می دهد.

سایزهای تیغه کرکره برقی متفاوت می باشد که بیشتر در ۳ سایز ۶۰ ، ۸۰ و ۱۰۰ تولید میشود. متداولترین سایز تیغه کرکره ۸۰ میلی متر میباشد که علاوه بر زیبایی به خوبی از عهده محافظت از درب بر می آید و حرکت روانی دارد. برای عرض بیشتر از ۶ متر از تیغه ۱۰۰ استفاده میشود.

تیغه گالوانیزه کرکره برقی در برابر ضربه و وزش باد و هم چنین نور آفتاب و گرما و سرما از استحکام مناسبی برخوردار است. از دیگر ویژگی های این نوع تیغه کرکره در مقایسه با سایر کرکره های رول آپ می توان به سنگینی آن و کیفیت رنگ الکترو استاتیک و هم چنین ضربه پذیری بالا به دلیل فوم داخل ان اشاره نمود. انواع مرغوب تیغه های گالوانیزه ضد زنگ زدگی هستند.

تیغه گالوانیزه کرکره اتوماتیک برقی از کیفیت های متفاوتی برخوردار است و بسته به برند سازنده قیمت و کیفیت آن تغییر می کند.

انواع موتور

موتور توبلار کرکره برقی


موتور توبلار کرکره برقی تبریزموتور توبلار کرکره برقی بشکل لوله می باشد که درون رل کرکره قرار میگیرد و فضای کمتری را نسبت به موتور ساید اشغال می کند. این موتور ها درب هایی با مساحت زیر ۱۰ متر مربع را بخوبی  پوشش می دهند فلذا برای کرکره با تردد متوسط و وزن متوسط بهترین گزینه هستند. موتور توبلار کرکره برقی تبریز نسبت به موتور ساید از قیمت پایینتری برخوردار است. اکثر این موتور های کرکره برقی برق اضطراری ندارند و از خلاص کن دستی در هنگام قطعی برق استفاده میشود.

مزایای موتور توبلار کرکره اتوماتیک:
– قرار کرفتن درون رل کرکره برقی و اشغال فضای کم
– قیمت پایین در مقایسه با موتور های کرکره برقی ساید
معایب موتور توبلار کرکره اتوماتیک:
– جهت کرکره برقی با میزان تردد بالا مناسب نمی باشد
– جهت کرکره برقی سنگین وزن مناسب نمی باشد
– برای تعمیر و دسترسی به موتور باید کل کرکره برقی دِمونتاژ شود
– معمولا بصورت پیشفرض برق اضطراری ندارد (فاقد UPS)

موتور ساید کرکره برقی


موتور ساید کرکره برقی تبریزموتور ساید کرکره برقی جهت تعداد تردد بالا و کرکره های سنگین تا وزن ۳۰۰ کیلوگرم توصیه می شود و در ۲ نوع معمولی و UPS دار عرضه می گردد. نوع معمولی آن دارای زنجیر جهت بالا و پایین بردن کرکره برقی هست. این نوع موتور های کرکره برقی تبریز نسبت به موتورهای توبلار گرانتر می باشند. درب اتوماتیک تبریز گیت این موتور را جهت کرکره برقی هایی با عرض یا ارتفاع زیاد و وزن بالا مانند پلی کربنات شفاف و غضروف دار توصیه می کند.

مزایای کرکره برقی با موتور ساید:
– برای کرکره برقی با میزان تردد بالا مناسب هستند
– برای کرکره برقی بزرگ و سنگین وزن مناسب هستند
– از بیرون قابل تعمیر و تعویض هستند
– در دو نوع AC ( فاقد UPS ) و DC (دارای UPS) تولید می شود
معایب کرکره برقی با موتور ساید :
– اشغال فضای بیشتر در مقایسه با موتور توبلار
– قرار گرفتن در کنار رل کرکره برقی و مخدوش کردن زیبایی درب
– قیمت بالاتر در مقایسه با موتور کرکره برقی توبلار

متعلقات کرکره برقی تبریز

مدار فرمان کرکره برقی تبریز


مدار فرمان کرکره برقی تبریزمرکز کنترل کرکره برقی تبریز در واقع مغز متفکر و اجرا کننده دستورات صادر شده از سوی کاربر میباشد. گیرنده موجود در این مرکز فرامین ارسال شده از سمت ریموت کنترل را دریافت کرده و بلافاصله نسبت به آن واکنش نشان میدهد.
دستوراتی مانند بالا و پایین رفتن کرکره اتوماتیک و باز و بسته شدن انواع درب اتوماتیک و نیز فعال کردن فلاشر و کنترل کردن چشمی ها (در صورت نصب) در این مرکز انجام می پذیرد. انواع مختلفی از مراکز فرمان کرکره توسط شرکتهای گوناگون عرضه میشود که هرکدام دارای ویژگی های کمابیش یکسانی هستند. هرچند در این بین برخی از آنها از دوام و پایداری بیشتری برخوردارند. کرکره برقی تبریز

ریموت کنترل کرکره برقی تبریز


کرکره برقی تبریزریموت و رسیور یک فرستنده و گیرنده است که وقتی ریموت پالسی را روی فرکانسی خاص ارسال می کند، رسیور آن را شناسایی و این عمل را با فرمان قطع یا وصل کردن یک رله (کلید) پاسخ میدهد.
اصولا برای درب اتوماتیک پارکینگ که به تعداد زیادی ریموت نیاز است به صرفه نیست که از ریموت فابریک استفاده شود. از جمله اصلی ترین عوامل استفاده از ریموتهای غیر فابریک عبارتند از:
قیمت مناسب ریموت کنترل غیر فابریک نسبت به ریموت کنترل اصلی / کارایی و دکمه های بیشتر برای استفاده به عنوان کلید های چراغ پارکینگ و غیره / برد بالاتر و مقاومت بیشتر در مقابل ضربه. کرکره برقی تبریز

رله رسیور کرکره برقی تبریز


رله کرکره برقی تبریزافزایش تعداد ریموت کنترل درب اتوماتیک و کرکره برقی تبریز به دو صورت انجام میگرد:
۱- خرید و استفاده از ریموت کنترلهای فابریک برند استفاده شده در پروژه
۲- اتصال یک دستگاه رسیور صنعتی به مدار فرمان درب اتوماتیک و استفاده از ریموت کنترل های سازگار با رسیور متصل شده
استفاده از ریموت کنترل فابریک محدودیت هایی نظیر قیمت گرانتر و محدودیت مدار فرمان برای تعریف ریموت های جدید را دارد. لذا استفاده از ریموت و رسیور صنعتی محدودیت های فوق را برطرف کرده و امکان افزایش ریموت ها به تعداد زیاد و هزینه پایین را فراهم می کند. کرکره برقی تبریز

کرکره اتوماتیک تبریز


کرکره برقی تبریز یا Roller shutter هم به صرفه و اقتصادی و هم بسیار مستحکم هستند که این خصوصیات آن ها را یکی از پرطرفدار ترین انواع درب های صنعتی در بازار امروزه ساخته است. هر نوع از درب های کرکره برقی تبریز به طور منحصر به فردی سازمان دهی شده تا به خوبی با احتیاجات مشتری وفق داده شوند و می توانند به صورت دستی یا اتوماتیک عمل کنند.

هزینه تعمیر و نگهداری کرکره برقی پایین است. بدنه درب کرکره برقی تبریز از هم بند شدن تیغه های باریک مسطح ساخته شده است که این تیغه های باریک عموماً از جنس گالوانیزه فوم دار یا آلومینیوم هستند که در دامنه وسیعی از رنگ ها موجود می باشند. اگر تصادفاً بدنه درب آسیب دید می توان هر کدام از تیغه های باریک سازنده بدنه درب کرکره برقی را به طور جداگانه تعویض کرد.

باز و بسته شدن درب به صورت عمودی باعث می شود که هم در مواردی که فضای بیرون درب از برف و یخ در زمستان پوشیده شده است و یا در مواردی مانند وقتی که حجم زیادی از وسایل در داخل ساختمان پشت درب قرار داده شده است و به طور کلی وجود موانع چه موانع بیرونی و چه موانع درونی نتواند عملکرد درب و حرکت آن را مختل کند.

درب اتوماتیک تبریز گیت فروش و نصب انواع درب اتوماتیک را در اینستاگرام دنبال کنید

[rpost]