کرکره برقی تبریز

کرکره برقی تبریز

کرکره برقی تبریز

کرکره برقی تبریز

کرکره برقی تبریز با دریافت نمایندگی و عقد قرارداد با شرکت ها و تولید کنندگان معتبر انواع اپراتور درب اتوماتیک در زمینه کرکره برقی تبریز و کرکره اتوماتیک تبریز نسبت به تامین قطعات اصل با قیمت بسیار مناسب و کیفیت بالا تلاش می کند و با کادر بسیار مجرب اقدام به نصب و راه اندازی و پشتیبانی انواع کرکره برقی در تبریز می نماید.

– تیغه گالوانیزه کرکره برقی
– تیغه آلومینیوم کرکره برفی
– موتور ساید کرکره برقی
– موتور توبلار کرکره برقی
– مدار فرمان کرکره برقی
– ریموت و رسیور کرکره برقی
– متعلقات نصب کرکره برقی

کرکره برقی تبریز

باز و بسته شدن سریع این درب ها یک ورودی و محل عبور سیال و روانی را ایجاد می کند. فضای کمی را اشغال می کند و می تواند طوری نصب شود که رول جمع شده در بالای درب کرکره ای بسته به نیاز و خواست مشتری به سمت بیرون یا داخل ساختمان جمع شود. درب های کرکره برقی تبریز در برابر باد و باران و طوفان و برف مقاوم است و از درب و پنجره های ساختمانی در برابر شرایط آب و هوایی محافظت می کند.

این درب ها ضد سرقت می باشند و بیشترین آسایش و امنیت را برای درب و پنجره های ساختمانی فراهم می کند. یک درب کرکره برقی اتوماتیک به مانند یک دیوار پولادین غیر قابل نفوذ است. کرکره برقی تبریز از ترکیب زیبایی و استحکام ساخته شده است تا ایجاد مقاومت بهینه ای در برابر طوفان و شرایط بد آب و هوایی و شرایط بدی چون آتش سوزی و نیز ایجاد امنیت بالایی در برابر سارقان را تضمین کند.

به طور کلی می توان گقت تمام عملکرد های درب اتوماتیک کرکره برقی تبریز جهت محافظت از فضای درونی در برابر شرایط بد محیط بیرون است. این درب ها همانند مرز بین محیط داخل ساختمان با محیط بیرون است.

کرکره اتوماتیک تبریز

کرکره برقی تبریز یا کرکره اتوماتیک تبریز هم به صرفه و اقتصادی و هم بسیار مستحکم هستند که این خصوصیات آن ها را یکی از پرطرفدار ترین انواع درب های صنعتی در بازار امروزه ساخته است. هر نوع از درب های کرکره برقی تبریز به طور منحصر به فردی سازمان دهی شده تا به خوبی با احتیاجات مشتری وفق داده شوند و می توانند به صورت دستی یا اتوماتیک عمل کنند.

هزینه تعمیر و نگهداری کرکره برقی پایین است. بدنه درب کرکره برقی تبریز از هم بند شدن تیغه های باریک مسطح ساخته شده است که این تیغه های باریک عموماً از جنس گالوانیزه فوم دار یا آلومینیوم هستند که در دامنه وسیعی از رنگ ها موجود می باشند. اگر تصادفاً بدنه درب آسیب دید می توان هر کدام از تیغه های باریک سازنده بدنه درب کرکره برقی را به طور جداگانه تعویض کرد.

باز و بسته شدن درب به صورت عمودی باعث می شود که هم در مواردی که فضای بیرون درب از برف و یخ در زمستان پوشیده شده است و یا در مواردی مانند وقتی که حجم زیادی از وسایل در داخل ساختمان پشت درب قرار داده شده است و به طور کلی وجود موانع چه موانع بیرونی و چه موانع درونی نتواند عملکرد درب و حرکت آن را مختل کند.

کرکره برقی

تیغه گالوانیزه کرکره برقی

تیغه گالوانیزه کرکره برقی نوعی تیغه کرکره است که به روش خم کردن ورق گالوانیزه توسط دستگاه مخصوص نورد تولید می شود. برای اینکه تیغه کرکره برقی تبریز حالت خود را حفظ کند در فضای خالی بین دو تیغه از فوم پلی اورتان استفاده می شود. این فوم که توسط دستگاه در داخل تیغه تزریق می شود علاوه بر اینکه استحکام تیغه را بالا می برد عایق صدا و حرارت نیز می باشد.

شکل تیغه گالوانیزه کرکره برقی به شکل محدب دو جداره میباشد و امکان رنگ بندی این تیغه کرکره فراهم می باشد و معمولا از رنگ های سفید و کرم استفاده می شود که با نوارهای رنگی ترکیب شده و زیبایی خاصی به آن می دهد.

سایزهای موجود در عرض تیغه کرکره متفاوت می باشد که بیشتر در 3 سایز 60 ، 80 و 100 تولید میشود. متداولترین سایز تیغه کرکره 80 میلی متر میباشد که علاوه بر زیبایی به خوبی از عهده محافظت از درب بر می آید و حرکت روانی دارد. برای عرض بیشتر از 6 متر از تیغه 100 استفاده میشود.

تیغه گالوانیزه کرکره برقی در برابر ضربه و وزش باد و هم چنین نور آفتاب و گرما و سرما از استحکام مناسبی برخوردار است. از دیگر ویژگی های این نوع تیغه کرکره در مقایسه با سایر کرکره های رول آپ می توان به سنگینی آن و کیفیت رنگ الکترو استاتیک و هم چنین ضربه پذیری بالا به دلیل فوم داخل ان اشاره نمود. انواع مرغوب تیغه های گالوانیزه ضد زنگ زدگی هستند.

تیغه گالوانیزه کرکره اتوماتیک برقی از کیفیت های متفاوتی برخوردار است و بسته به برند سازنده قیمت و کیفیت آن تغییر می کند.

کرکره برقی تبریز

تیغه آلومینیوم کرکره برقی

این نوع تیغه کرکره برقی تبریز از بیلت استاندارد آلومینیوم با تکنیک اکستروژه تولید می شوند و در اصطلاح تیغه کرکره آلومینیوم اکسترود نامیده می شوند. تیغه آلومینیوم کرکره اتوماتیک در مرحله بعد با رنگ الکترو استاتیک ضد خش پوشانده می شوند.

بعضی کارخانجات در این مرحله اقدام به عرضه تیغه آلومینیوم تولیدی خود می نمایند ولی بعضی دیگر کاخانجات برچسب هایی به تیغه کرکره ها می چسبانند (این بر چسب ها علاوه بر تبلیغ برند تولید کننده تیغه کرکره برقی از خش افتادن تیغه کرکره ها در هنگام حمل و نقل و نصب جلو گیری می کنند) به این تیغه کرکره برقی های برچسب دار در اصطلاح تیغه لیبل دار می گویند.

تفاوتهای اصلی در انواع تیغه آلومینیوم کرکره برقی
– وزن تیغه و میزان آلومینیوم استفاده شده در هر متر مربع
– در درصد استفاده از آلومینیوم بازیافتی نسبت به بیلت استاندار

گاهی شرکت های تولید کننده تیغه آلومینیوم کرکره برقی اعلام می دارند که تیغه ارائه شده توسط آنها 9 کیلوگرم و یا بیشتر است به این تیغه های کرکره برقی تیغه ی فیلربالا می گویند قیمت آن حدوداً 40% بالاتر از تیغه های نرمال می باشد.

تیغه های کرکره برقی آلومینیوم بصورت استاندارد برای کرکره برقی با عرض تقریبی 7 متر و ارتفاع تقریبی 6 متر قابل اجرا هستند ، البته برای ابعاد بزرگ تیغه کرکره برقی سایز 100 که دارای دو پل داخلی می باشد بر تیغه کرکره برقی سایز 80 که دارای یک پل داخلی است اولویت دارد.

کرکره برقی تبریز

مدار فرمان کرکره برقی

مرکز کنترل کرکره برقی تبریز در واقع مغز متفکر و اجرا کننده دستورات صادر شده از سوی کاربر میباشد. گیرنده موجود در این مرکز فرامین ارسال شده از سمت ریموت کنترل را دریافت کرده و بلافاصله نسبت به آن واکنش نشان میدهد.
دستوراتی مانند بالا و پایین رفتن کرکره اتوماتیک و باز و بسته شدن انواع درب اتوماتیک و نیز فعال کردن فلاشر و کنترل کردن چشمی ها (در صورت نصب) در این مرکز انجام می پذیرد. انواع مختلفی از مراکز فرمان کرکره توسط شرکتهای گوناگون عرضه میشود که هرکدام دارای ویژگی های کمابیش یکسانی هستند. هرچند در این بین برخی از آنها از دوام و پایداری بیشتری برخوردارند. کرکره برقی تبریز

کرکره برقی تبریز

رله رسیور کرکره برقی

افزایش تعداد ریموت کنترل درب اتوماتیک و کرکره برقی تبریز به دو صورت انجام میگرد:
1- خرید و استفاده از ریموت کنترلهای فابریک برند استفاده شده در پروژه
2- اتصال یک دستگاه رسیور صنعتی به مدار فرمان درب اتوماتیک و استفاده از ریموت کنترل های سازگار با رسیور متصل شده
استفاده از ریموت کنترل فابریک محدودیت هایی نظیر قیمت گرانتر و محدودیت مدار فرمان برای تعریف ریموت های جدید را دارد. لذا استفاده از ریموت و رسیور صنعتی محدودیت های فوق را برطرف کرده و امکان افزایش ریموت ها به تعداد زیاد و هزینه پایین را فراهم می کند. کرکره برقی تبریز

کرکره برقی تبریز

ریموت کنترل کرکره برقی

ریموت و رسیور یک فرستنده و گیرنده است که وقتی ریموت پالسی را روی فرکانسی خاص ارسال می کند، رسیور آن را شناسایی و این عمل را با فرمان قطع یا وصل کردن یک رله (کلید) پاسخ میدهد.
اصولا برای درب اتوماتیک پارکینگ که به تعداد زیادی ریموت نیاز است به صرفه نیست که از ریموت فابریک استفاده شود. از جمله اصلی ترین عوامل استفاده از ریموتهای غیر فابریک عبارتند از:
قیمت مناسب ریموت کنترل غیر فابریک نسبت به ریموت کنترل اصلی / کارایی و دکمه های بیشتر برای استفاده به عنوان کلید های چراغ پارکینگ و غیره / برد بالاتر و مقاومت بیشتر در مقابل ضربه. کرکره برقی تبریز

کرکره برقی

موتور توبلار کرکره برقی تبریز

موتور توبلار کرکره برقی تبریز بشکل لوله می باشد که درون رول کرکره قرار میگیرد و فضای کمتری را نسبت به موتور ساید اشغال می کند. برای کرکره با تردد متوسط و وزن متوسط توصیه می شوند. موتور توبلار نسبت به موتور ساید از قیمت پایینتری برخوردار است و میزان تردد مجاز آنها کمتر از موتورهای ساید می باشد. اکثر این موتور های کرکره برقی برق اظطراری ندارند لذا دارای خلاص کن دستی جهت استفاده در هنگام قطع برق می باشد.

مزایای موتور توبلار کرکره اتوماتیک:
– قرار کرفتن درون رول کرکره برقی و اشغال فضای کم
– قیمت پایین در مقایسه با سایر موتور های کرکره برقی
معایب موتور توبلار کرکره اتوماتیک:
– جهت کرکره برقی با میزان تردد بالا مناسب نمی باشد
– جهت کرکره برقی سنگین وزن مناسب نمی باشد
– برای تعمیر و دسترسی به موتور باید کل کرکره برقی دِمونتاژ شود
– معمولا بصورت پیشفرض برق اضطراری ندارد (فاقد UPS)

صفحه موتور توبلار

کرکره برقی

موتور ساید کرکره برقی تبریز

موتور ساید کرکره برقی تبریز جهت تعداد تردد بالا و کرکره های سنگین تا وزن 1000 کیلوگرم توصیه می شود و در 2 نوع معمولی و UPS دار عرضه می گردد. نوع معمولی آن دارای زنجیر جهت بالا و پایین بردن کرکره برقی هست. این نوع موتور های کرکره برقی نسبت به موتورهای توبلار گرانتر می باشند. درب اتوماتیک تبریز گیت این موتور را جهت کرکره برقی هایی با عرض یا ارتفاع زیاد و وزن بالا مانند پلی کربنات شفاف و غضروف دار توصیه می کند.

مزایای کرکره برقی با موتور ساید:
– جهت کرکره برقی با میزان تردد بالا مناسب می باشد
– جهت کرکره برقی بزرگ و سنگین وزن مناسب می باشد
– تعمیر موتور از بیرون قابل تعویض می باشد
– در دو نوع AC ( فاقد UPS ) و DC (دارای UPS) تولید می شود
معایب کرکره برقی با موتور ساید :
– در کنار رول کرکره برقی نصب می شود و فضای بیشتری را در مقایسه با موتور توبلار اشغال می کند
– قیمت بالاتر در مقایسه با موتور کرکره برقی توبلار

صفحه موتور ساید

درب اتوماتیک تبریز گیت