سیستم های مدیریت اتوماتیک درب که به اختصار درب اتوماتیک گفته می شود جهت رفاه بیشتر و همچنین با اهداف حفاظتی و امنیتی در مکانهای مختلف بر روی انواع گوناگون دربهای ساختمانی و حتی درب اتاق های داخل ساختمان نصب و مورد استفاده قرار می گیرند. این مطلب به معرفی انواع درب اتوماتیک می پردازد.

درب اتوماتیک تبریز


جک دو لنگه پارکینگ

درب اتوماتیک ریلی تبریز


درب اتوماتیک ریلی

درب اتوماتیک شیشه ای


درب اتوماتیک شیشه ای

بعد از نصب سیستم های دربازکن اتوماتیک می توان تنها با فشار دادن یک شستی روی ریموت کنترل از فاصله مناسب و یا با نصب سنسور های تشخیص حرکت درب را بطور خودکار باز و بسته نمود. همچنین می توان درب اتوماتیک را به سیستم های Access Control متصل نمود. انواع مختلف اپراتور درب اتوماتیک به شرح زیر است.

درب اتوماتیک تبریز

جک دو لنگه پارکینگ

درب اتوماتیک تبریز گیت:  جک های پارکینگی اکثرا از نوع الکترومکانیک بوده و قدرت جابجا کردن انواع درب اتوماتیک را دارا می باشند و علیرغم قدرت بالا از سرعت یکنواختی برخوردار هستند. این عامل با کنترل و کاهش سرعت در انتهای مسیر از ضربه و تنش نابجا بر روی درب و سیستم می کاهد. گیربکس موتور در حالت عادی درگیر بوده و در این زمان حرکت درب با نیروی خارجی امکان پذیر نمی باشد (در عمل سیستم قفل می ‌‌باشد)، مگر آنکه سیستم با کلاچ دستی موجود بر روی موتور خلاص شده باشد. قدرت بالای این سیستم از استهلاک سیستم در تردد ‌های بالا می ‌‌کاهد. بدنه آلومینیومی با پوشش رنگ الکترواستاتیک کوره ای علاوه بر محافظت از اجزای سیستم در کلیه شرایط محیطی تضمین کننده زیبایی ماندگار سیستم می باشد. درب اتوماتیک تبریز پارکینگ

درب اتوماتیک تبریز ریلی

درب اتوماتیک ریلی

درب اتوماتیک ریلی را می توان در پارکینگ های مسقف و باز استفاده نمود زیرا که باز و بسته شدن این درب اتوماتیک کم صدا است و برای ساکنین واحد مسکونی آلودگی صوتی ایجاد نمی کند. درب اتوماتیک کشویی یا ریلی یکی از انواع درب اتوماتیک تبریز هست که استفاده از آن به دلیل زیبایی و همچنین کم جا بودن آن در ساختمانها رو به افزایش است. درب اتوماتیک ریلی به این صورت است که یک لنگه درب که اکثرا از دو و نیم متر عرضش بیشتر است به صورت کشویی به سمت راست یا چپ رفته و محیط ورودی را به کلی باز می کند. درب اتوماتیک پارکینگ ریلی برای مکانهایی استفاده می شود که به تمام فضای ورودی پارکینگ احتیاج دارند و یا اندازه درب به قدری بزرگ و سنگین باشد که استفاده از مدل های دیگر درب اتوماتیک مقرون به صرفه نباشد. درب اتوماتیک تبریز ریلی

انواع درب اتوماتیک

درب اتوماتیک شیشه ای

درب اتوماتیک تبریز شیشه ای از عهده تمامی نیازمندی های وابسته به معماری ساختمان بر می آید نه تنها در خصوص سایز و طراحی بلکه در جاهایی که طرز کار و کارایی هم اهمیت دارد. سیستم درب اتوماتیک شیشه ای یکی از انواع درب اتوماتیک هست که به فراخور مدل به همراه دامنه وسیعی از حق انتخاب عرضه می شود. درجه بالایی از آسایش که با استفاده از درب اتوماتیک شیشه ای تأمین می شود نه تنها شما را قادر می سازد که محل عبور وسیع و گشوده ای داشته باشید بلکه تضمین می نماید که دربها همیشه به طور قابل اطمینانی بسته می باشند. دربهایی که به راحتی و بدون نیاز به کوچکترین تماسی باز می شوند زندگی روزمره ما را مقداری آسان تر می سازند و بسته شدن اتوماتیک دربها بدون هیچ زحمت نیز احساس رفاه و امنیت را ایجاد می کنند. درب اتوماتیک تبریز  گیت را در لینکدین دنبال کنید.

درب اتوماتیک پروتکو PROTECO

شرکت سیماران دو گروه درب اتوماتیک پارکینگ با نام جک پروتکو ایتالیا و جک فراز سیماران را در گروه محصولات خود قرار داده است که از نظر کیفیت و کارایی در رده محصولات بسیار خوب درب اتوماتیک و جک پارکینگی قرار گرفته است.

با توجه به قیمت، مکان نصب و هدف استفاده، درب اتوماتیک سیماران انواع مختلفی دارد که در ادامه، به شرح هر یک از آنها می پردازیم.

درب اتوماتیک تبریز گیت فروش و نصب انواع درب اتوماتیک را در اینستاگرام دنبال کنید