کرکره برقی تبریز

کرکره برقی تبریز با دریافت نمایندگی و عقد قرارداد با شرکت ها و تولید کنندگان معتبر انواع اپراتور درب اتوماتیک نسبت به تامین قطعات اصل با قیمت بسیار مناسب و کیفیت بالا تلاش می کند و با کادر بسیار مجرب اقدام به نصب و راه اندازی و پشتیبانی انواع کرکره برقی در تبریز می نماید.

تیغه کرکره برقی

تیغه گالوانیزه و آلومینیوم و فولادی

موتور کرکره برقی

موتور توبلار و ساید و صنعتی

ملزومات نصب

ریل و محور و متعلقات نصب

تیغه کرکره برقی تبریز
موتور کرکره برقی تبریز
مدار فرمان کرکره برقی
ملزومات نصب کرکره برقی

تیغه کرکره برقی تبریز

تیغه آلومینیوم کرکره برقی تبریز

تیغه آلومینیوم کرکره برقی تبریز

کرکره برقی تبریز از شمش استاندارد آلومینیوم با تکنیک اکستروژه تولید می شوند و در اصطلاح تیغه کرکره آلومینیوم اکسترود نامیده می شوند. تیغه های آلومینیوم مرغوب در مرحله بعد با رنگ کوره ای پوشانده می شوند. کرکره برقی تبریز گیت در پروژه های خود از تیغه های بیلت استاندارد با رنگ کوره ای استفاده می کند.

بعد از مرحله رنگ کاری محصول آماده استفاده در پروژه است. اما در تیغه های لیبل دار بعد از مرحله رنگ کاری برچسب هایی روی آنها چسبانده میشود که علاوه بر معرفی برند تولید کننده از خش افتادن تیغه کرکره ها در هنگام حمل و نقل و نصب جلوگیری می کنند.

تفاوتهای اصلی در انواع تیغه آلومینیوم:
– وزن تیغه و میزان آلومینیوم استفاده شده در هر متر مربع
– درصد استفاده از آلومینیوم بازیافتی نسبت به بیلت استاندار

تیغه های آلومینیوم در وزن های ۴.۲ تا ۵ کیلو به ازای هر متر مربع عرضه میشوند. برای پروژه های خاص میتوان از تیغه های سفارشی فیلر بالا مخصوص کرکره برقی تبریز با وزن بیشتر از ۷ کیلو استفاده کرد که بالطبع استحکام حداکثری را فراهم می کنند و قیمتی بیشتر از تیغه های متداول بازار دارند.

تیغه های کرکره اتوماتیک آلومینیوم تبریز بصورت کاملا استاندارد برای کرکره با عرض تقریبی ۷ متر و ارتفاع تقریبی ۶ متر قابل اجرا هستند ، البته برای ابعاد بزرگ تیغه کرکره برقی سایز ۱۰۰ که دارای دو پل داخلی می باشد بر کرکره های سایز ۸۰ که غالبا دارای یک پل داخلی است اولویت دارد.

تیغه گالوانیزه کرکره برقی

تیغه گالوانیزه کرکره برقی تبریز

نوعی تیغه کرکره برقی تبریز است که به روش خم کردن ورق گالوانیزه توسط دستگاه مخصوص نورد تولید می شود. برای اینکه تیغه کرکره برقی تبریز حالت خود را حفظ کند در فضای خالی بین دو تیغه از فوم پلی اورتان استفاده می شود. این فوم که توسط دستگاه در داخل تیغه تزریق می شود علاوه بر اینکه استحکام آن را بالا می برد عایق صدا و حرارت نیز می باشد.

شکل تیغه گالوانیزه به شکل محدب دو جداره میباشد و در تمام رنگ ها توسط کرکره برقی تبریز عرضه می شود. معمولا از رنگ های سفید و کرم استفاده می شود که با نوارهای رنگی ترکیب شده و زیبایی خاصی به آن می دهد.

سایز تیغه ها متفاوت می باشد که بیشتر در ۳ سایز ۶۰ ، ۸۰ و ۱۰۰ تولید میشود. متداولترین سایز تیغه کرکره ۸۰ میلی متر میباشد که علاوه بر زیبایی به خوبی از عهده محافظت از درب بر می آید و حرکت روانی دارد. برای عرض بیشتر از ۶ متر از تیغه ۱۰۰ استفاده میشود.

تیغه گالوانیزه در برابر ضربه و وزش باد و هم چنین نور آفتاب و گرما و سرما از استحکام مناسبی برخوردار است. از دیگر ویژگی های تیغه گالوانیزه کرکره برقی تبریز در مقایسه با سایر تیغه های موجود در بازار می توان به سنگینی آن و کیفیت رنگ الکترو استاتیک و هم چنین ضربه پذیری بالا به دلیل فوم داخل ان اشاره نمود. انواع مرغوب تیغه های گالوانیزه ضد زنگ زدگی هستند.

تیغه گالوانیزه کرکره اتوماتیک برقی از کیفیت های متفاوتی برخوردار است و بسته به برند سازنده قیمت و کیفیت آن تغییر می کند.

موتور کرکره برقی تبریز

موتور توبلار کرکره برقی

موتور توبلار دربهای برقی بشکل لوله می باشد که درون محور کرکره قرار میگیرد و فضای کمتری را نسبت به موتور ساید اشغال می کند. این موتور ها درب هایی با مساحت ۱۰ متر مربع را بخوبی  پوشش می دهند فلذا برای درب برقی با تردد و وزن متوسط بهترین گزینه هستند. موتور توبلار کرکره برقی تبریز نسبت به موتور ساید از قیمت پایینتری برخوردار است. اکثر این موتور های کرکره اتوماتیک برق اضطراری ندارند و از خلاص کن دستی در هنگام قطعی برق استفاده میشود.

مزایای موتور توبلار:

 • نصب توکار موتور و ظاهر شیک و تمیزتر درب
 • قرار گرفتن موتور درون محور و اشغال فضای کم
 • قیمت پایین در مقایسه با موتور های کرکره اتوماتیک ساید

معایب موتور توبلار:

 • برای درب های با میزان تردد بالا مناسب نیستند
 • برای درب های سنگین وزن مناسب نیستند
 • برای تعمیر و دسترسی به موتور باید کل کرکره دِمونتاژ شود
 • معمولا بصورت پیشفرض برق اضطراری ندارد (فاقد UPS)

موتور ساید کرکره برقی تبریز

موتور ساید درب های برقی جهت تعداد تردد بالا و کرکره های سنگین تا وزن ۳۰۰ کیلوگرم توصیه می شود و در ۲ نوع معمولی و UPS دار عرضه می گردد. نوع معمولی آن دارای زنجیر جهت بالا و پایین بردن کرکره هست. این نوع موتور های کرکره برقی تبریز نسبت به موتورهای توبلار گرانتر می باشند. درب اتوماتیک تبریز گیت این موتور را جهت کرکره هایی با عرض یا ارتفاع زیاد و وزن بالا مانند پلی کربنات شفاف و غضروف دار توصیه می کند.

مزایای موتور ساید:

 • برای کرکره های با میزان تردد بالا مناسب هستند
 • برای درب های بزرگ و سنگین وزن مناسب هستند
 • از بیرون قابل تعمیر و تعویض هستند
 • در دو نوع AC ( فاقد UPS ) و DC (دارای UPS) تولید می شود

معایب موتور ساید:

 • اشغال فضای بیشتر در مقایسه با موتور توبلار
 • قرار گرفتن در کنار رل کرکره و مخدوش کردن زیبایی درب
 • قیمت بالاتر در مقایسه با موتور های برقی توبلار

انواع مدار فرمان

درب اتوماتیک تبریز مدارفرمان

مدار فرمان کرکره برقی تبریز در واقع مغز متفکر و اجرا کننده دستورات صادر شده از سوی کاربر میباشد. گیرنده موجود در این مرکز فرامین ارسال شده از سمت ریموت کنترل را دریافت کرده و بلافاصله نسبت به آن واکنش نشان میدهد.
دستوراتی مانند بالا و پایین رفتن درب برقی و باز و بسته شدن انواع درب اتوماتیک و نیز فعال کردن فلاشر و چشمی (در صورت نصب) در این مرکز انجام می پذیرد. انواع مختلفی از مراکز فرمان توسط شرکتهای گوناگون عرضه میشود که هرکدام دارای ویژگی های کمابیش یکسانی هستند. در این بین برخی از آنها از دوام و پایداری بیشتری برخوردارند. کرکره برقی تبریز

درب اتوماتیک تبریز ریموت

ریموت کنترل و رسیور یک فرستنده و گیرنده است که وقتی ریموت پالسی را روی فرکانسی خاص ارسال می کند، رسیور آن را شناسایی و این عمل را با فرمان قطع یا وصل کردن یک رله (کلید) پاسخ میدهد.
برای درب اتوماتیک پارکینگ که به تعداد زیادی ریموت نیاز است به صرفه نیست که از ریموت فابریک استفاده شود. علت اصلی استفاده از ریموتهای غیر فابریک عبارتند از:
قیمت مناسب ریموت کنترل کرکره برقی تبریز نسبت به ریموت کنترل اصلی/ کارایی و دکمه های بیشتر برای استفاده به عنوان کلید های چراغ پارکینگ و غیره/ برد بالاتر و مقاومت بیشتر در مقابل ضربه و تعمیر آسان.

برق اضطراری

برق اضطراری و رله رسیور: افزایش تعداد ریموت کنترل درب اتوماتیک و کرکره برقی تبریز به دو صورت انجام میگرد:
۱- خرید و استفاده از ریموت کنترلهای فابریک برند استفاده شده در پروژه
۲- اتصال یک دستگاه رسیور صنعتی به مدار فرمان درب اتوماتیک و استفاده از ریموت کنترل های سازگار با رسیور متصل شده
استفاده از ریموت کنترل فابریک محدودیت هایی نظیر قیمت گرانتر و محدودیت مدار فرمان برای تعریف ریموت های جدید را دارد. لذا استفاده از ریموت و رسیور صنعتی برای کرکره برقی تبریز محدودیت های فوق را برطرف کرده و امکان افزایش ریموت ها به تعداد زیاد و هزینه پایین را فراهم می کند.

ملزومات نصب کرکره برقی

ریل آلومینیومی
ریل فولادی
صفحه پلیت
بست ستاره ای
محور
سر محور
بلبرینگ
پکیج متعلقات
تیغه ابتدایی
تیغه انتهایی
لاستیک انتهایی
کپس

چرا کرکره برقی تبریز

کرکره برقی تبریز

وزارت فرهنگ و ارشاد اسلامی با اعطای لوگو به رسانه TabrizGate.com هویت صاحب آن و صلاحیت وی را برای این فعالیت احراز می نماید.

(استعلام در صفحه تماس با ما)

رسانه برخط TabrizGate.com با کد شامد شماره ۱.۱.۷۱۲۶۴۳.۶۵.۰.۳ مرکز فناوری اطلاعات و رسانه های دیجیتال به ثبت رسیده است.

(استعلام در صفحه تماس با ما)

کرکره اتوماتیک تبریز

کرکره اتوماتیک تبریز


کرکره برقی تبریز (به انگلیسی Roller shutter) هم به صرفه و اقتصادی و هم بسیار مستحکم هستند که این خصوصیات آن ها را یکی از پرطرفدار ترین انواع درب های صنعتی در بازار امروزه ساخته است. هر نوع از درب های کرکره برقی تبریز به طور منحصر به فردی سازمان دهی شده تا به خوبی با احتیاجات مشتری وفق داده شوند و می توانند به صورت دستی یا اتوماتیک عمل کنند.

هزینه تعمیر و نگهداری درب های کرکره ای پایین است. بدنه درب کرکره برقی تبریز از هم بند شدن تیغه های باریک مسطح ساخته شده است که این تیغه های باریک عموماً از جنس گالوانیزه فوم دار یا آلومینیوم هستند که در دامنه وسیعی از رنگ ها موجود می باشند. اگر تصادفاً بدنه درب آسیب دید می توان هر کدام از تیغه های باریک سازنده بدنه درب کرکره برقی تبریز را به طور جداگانه تعویض کرد.

باز و بسته شدن درب به صورت عمودی باعث می شود که هم در مواردی که فضای بیرون درب از برف و یخ در زمستان پوشیده شده است و یا در مواردی مانند وقتی که حجم زیادی از وسایل در داخل ساختمان پشت درب قرار داده شده است و به طور کلی وجود موانع چه موانع بیرونی و چه موانع درونی نتواند عملکرد درب کرکره برقی تبریز و حرکت آن را مختل کند.

درب اتوماتیک تبریز گیت فروش و نصب انواع کرکره برقی تبریز را در اینستاگرام دنبال کنید

کرکره برقی پارکینگ
کرکره برقی فروشگاه
کرکره برقی صنعتی
کرکره برقی پنجره

قیمت کرکره برقی

1. تیغه


 • تیغه آلومینیوم
 • تیغه گالوانیزه
 • تیغه فولادی
 • تیغه پلی کربنات

2. موتور


 • موتور توبلار
 • موتور ساید
 • موتور سنترال
 • دینام گیربکس

3. مدار فرمان


 • مدار فرمان
 • ریموت کنترل
 • فلاشر (سفارشی)
 • چشمی (سفارشی)

4. ملزومات نصب


 • ریل فولادی/آلومینیوم
 • پلیت و یاتاقان
 • محور و سر محور
 • کپس، مویی و …

مجموع قیمت تیغه و موتور و متعلقات ار قبیل مدار فرمان، ریموت کنترل، رله رسیور، ریل، صفحه پلیت، محور، سر محور، یاتاقان، کاور، کپس و … قیمت نهایی کرکره برقی تبریز را مشخص می کند.

باز و بسته شدن سریع این درب ها یک ورودی و محل عبور سیال و روان را ایجاد می کند. فضای کمی را اشغال می کند و می تواند طوری نصب شود که رل جمع شده در بالای درب کرکره ای بسته به نیاز و خواست مشتری به سمت بیرون یا داخل ساختمان جمع شود. درب های کرکره برقی تبریز در برابر باد و باران و طوفان و برف مقاوم است و از درب و پنجره های ساختمان در برابر هر شرایط آب و هوایی محافظت می کند.

این درب ها ضد سرقت هستند و بیشترین آسایش و امنیت را برای درب و پنجره های ساختمان فراهم می کنند. درب های کرکره ای به مانند یک دیوار پولادین غیر قابل نفوذ است. کرکره برقی تبریز از ترکیب زیبایی و استحکام ساخته شده است تا با مقاومت بهینه در برابر شرایط متفاوت آب و هوایی و اتفاقات ناگواری چون سرقت و آتش سوزی ایجاد امنیت بالایی را تضمین کند.